Libra

Libra Gelecek 2.5 Ay İçerisinde Çıkmayabilir

Libra hakkında 2019'da bazı isimler Libra'nın 2020 ilk çeyreğinde, Mart ayının sonuna kadar çıkabileceğini iddia etmişti.

Nexo

2020 yılı Libra için iyi bir yıl olabilir. İnsanlar 2020’de Libra’nın kesin olarak çıkabileceğini ve daha hızlı ödeme araçlarına sahip olabileceklerini düşünüyor. Kripto para camiasında ise Libra hakkında bazı soru işaretleri devam ediyor. Çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı aklında olan soru işaretlerine yanıt ararken, Libra’nın neleri değiştirebilecek olduğu konusunda soru işaretlerine çoğu zaman için yatırımcılar yanıt bulamıyorlar.

Libra eğer ki Amerikan yetkililer tarafından bu haftalarda onaylansa bile yerel yasaların aktif olması, devreye girecek denetim mekanizmaları ve diğer etkenler dolayısı ile ilk çeyreğin sonuna kadar 2.5 ay içerisinde yetişmeyebilir.

Yatırımcıların 2.5 ay içerisinde beklentisi bu konuda tutmayacak gibi görünse de, yakın zamanda beklentiler Facebook’un bu durumla ilgili açıklama yapmasından yana.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı