Libra

Libra Yetkilisi: Bankalar Bile Bizimle Çalışmak İstiyor

Libra Association yetkilisi Bertrand Perez kendilerine bankalardan bile Libra ile ortak olma talepleri geldiğini iddia etti.

Nexo

Libra Association yetkilisi Bertrand Perez, kendilerinin bir süre önce stablecoin projesi olarak başlattıkları Libra’ya çok fazla ilgi olduğu ve bu konuda kendilerine bankalardan bile ortak olma isteği geldiğini açıkladı. ABD merkezli sosyal medya sitesi Facebook bu proje ile adından çok söz ettirmeye başlarken, geçtiğimiz haftalarda birden fazla şirket Libra Birliği’nden ayrılmış ve bir daha geri dönmek isteyip istemeyecekleri konusunda ise açıklama yapmamışlardı. Libra konusunda atılan adımlar ne kadar faydalı olur bilinmez ama 23 Ekim’de yapılacak olan üst düzey görüşmelerde Libra’nın durumunun ele alınması ve kripto para birimi konusunda ABD kongresi tarafından yeni kararlara imza atılması bekleniyor.

Libra Association yetkilisi Bertrand Perez, açıklamasında ise bugün kendilerinden ayrılan şirketler olsa da kendilerine bankalardan bile ortaklık talebi geldiğini açıklaması ne kadar doğru bilinmez ama soru işareti yarattı. Bankaların Libra ile çalışmak istemesi bir nevi ortak olma isteklerinin kendilerine yönelik bir tehdit olup olmayacak olduğu hakkında bazı soru işaretlerine sebep oldu. Libra henüz satışa sunulan stablecoin olmasa da 2020’de satışa sunulmaya başlayacak.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı