Libra

Libra İçin ABD’li Siyasiler Onay Veriyor Mu?

Libra'da son dakika gelişmesi yok. Ancak stablecoin ile ilgili soru işaretleri artık biraz daha netleşti.

İnsanlar merakla Libra’yı beklemeye devam ederken, Başkan Donald Trump yönetimi henüz kararını vermedi. Başkan Trump ve ekibinin karar vermesi durumunda Facebook bugün artık Libra’nın kısa süre içerisinde aktif olabileceğini gösterdi.

Aktif olarak satışa sunulduğunda insanların büyük bir ilgi ile Libra satın alabilecekleri, özellikle arkasında ABD’li Facebook’un olmasının son derece güvenilir bir dijital para olarak Libra’nın görülmesine neden olacağı tahmin edilmekte.

Net rakamlar olmasa bile 2 milyara yakın Facebook kullanıcısının 850 milyondan daha fazlasının bile Libra çıktıktan hemen sonra en az 1 kez Libra’yı deneyebileceği tahmin ediliyor. Facebook kullanıcılarının özellikle oyun ve benzeri ödemeleri de Libra ile yapabilecekleri ve siyasilerin henüz için onay vermiyor olsa bile 2020 yılı sonuna kadar stablecoin Libra’ya onay verebilecekleri tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu