bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriLibraLibra İçin Yapılacak Kampanyalar Milyarlarca Dolar Tutabilir!

Libra İçin Yapılacak Kampanyalar Milyarlarca Dolar Tutabilir!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Libra’nın geleceği kısa süre içerisinde kaderinin nasıl olacağını belirleyecek olan gelişmeler ve Facebook yöneticilerinin yapacak olduğu reklam çalışmaları ve birçok kampanya sonucunda Libra için milyarlarca doların üzerinde bir para harcamak zorunda kalınabilir. Para konusunda herhangi bir sorunu olmayan Facebook, yapacak olduğu bu harcamalar ile birlikte Libra’nın aslında çok fazla gidere sebep olacağını ancak bunun geri dönüşünün şirket için çok fazla olabileceğini düşünüyor.

Facebook Libra için yapılacak olan harcamaların kısa sürede geri dönmesinin belki mümkün olabileceği tahmin edilse de asıl geri dönüşün birkaç yılın ardından uzun vadeli ve orta vadeli sürede şirkete para kazandıracak olduğu tahmin ediliyor.

Yapılacak olan harcamaların milyarlarca dolar tutacak olmasına rağmen şirketin gelecekte kazanacak olduğu para ve servet hesaba katıldığında Libra için yapılmış ve yapılacak tüm harcamalar Facebook’un geleceğine yatırım olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları