Libra

Libra Vakfı’na Baş Uyum Görevlisi Alındı!

Credit Suisse yöneticisi Sterling Daines, Libra Vakfı'na baş uyum görevlisi (CCO) olarak işe alındı.

Facebook’un Novi olarak yeniden adlandırdığı dijital para birimi Libra’nın Vakfı’na yeni bir işe alım gerçekleştirildi. Credit Suisse yöneticisi Sterling Daines’in bundan sonra Libra Vakfı bünyesinde baş uyum görevlisi olarak işe alındığı ve vakfın tüm alanlarında etkili bir çalışma süreci ve performans ortaya koyacak olduğu açıklandı. ABD yönetiminin sert ve yaptırım dolu uyarıları sonrasında Libra’yı kullanıcılar sunmak konusunda geri adım atan Facebook, son dönemde Libra’ya yönelik güçlendirme çalışmalarını son hız sürdürüyor.

ABD’de devam eden George Floyd tartışmaları, corona virüsü ve diğer konular gündemi meşgul ederken Facebook ise Libra’ya dönük çalışmalarına hız vermişe benziyor.

ABD yönetiminin Kasım ayında değişmesine sıcak bakılırken, özellikle yeni bir devlet başkanı seçilse bile Libra’ya onay verip vermeyeceği merak konusu. Zira senato Libra için onay vermezken, yeni işe alınan kişilerin Libra’yı yasalara uygun olarak güncelleyebileceği ve yasal düzenlemelere yardımcı olabileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu