Libra

Libra Yıl Sonuna Yaklaştığımız Bugünlerde Henüz Düzenlenebilmiş Değil!

Libra tüm dünyada gündemi sarsan en önemli politik ve ekonomik konular arasında.

Nexo

Libra bir süre önce insanların hayatında yer almaya başladı ve resmi olarak 2020 yılında insanların kullanımına sunulacak. Bazı e-ticaret internet siteleri şimdiden Libra’yı kullanıp kullanamayacakları konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise kripto para birimi stablecoin projesinin nasıl olacağını merak ediyor. Bugünlerde henüz Libra ile ilgili hiçbir düzenleme yapılmamış olması yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep oluyor.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine göre daha farklı olan Libra herhangi bir değer değiştirmeyecek olması ve Facebook gibi bir devin arkasında olacağının biliniyor olmasından sebep yatırımcılarına güven verecek ve bir ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılabilecek.

Ancak bu dönemde düzenlemelerin henüz yapılmamış olması ve Libra’nın 2020 Ocak’ta bile çıkabileceği beklentisi yasal düzenlemelerin Libra’yı daha fazla geciktirebileceğini gösteriyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı