Libra

Libra Yıl Sonuna Yaklaştığımız Bugünlerde Henüz Düzenlenebilmiş Değil!

Libra tüm dünyada gündemi sarsan en önemli politik ve ekonomik konular arasında.

Libra bir süre önce insanların hayatında yer almaya başladı ve resmi olarak 2020 yılında insanların kullanımına sunulacak. Bazı e-ticaret internet siteleri şimdiden Libra’yı kullanıp kullanamayacakları konusunda soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise kripto para birimi stablecoin projesinin nasıl olacağını merak ediyor. Bugünlerde henüz Libra ile ilgili hiçbir düzenleme yapılmamış olması yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep oluyor.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine göre daha farklı olan Libra herhangi bir değer değiştirmeyecek olması ve Facebook gibi bir devin arkasında olacağının biliniyor olmasından sebep yatırımcılarına güven verecek ve bir ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılabilecek.

Ancak bu dönemde düzenlemelerin henüz yapılmamış olması ve Libra’nın 2020 Ocak’ta bile çıkabileceği beklentisi yasal düzenlemelerin Libra’yı daha fazla geciktirebileceğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu