Libra

Libra’ya Güven Çok Az!

Libra güven vermiyor.

Libra kripto para projesinin bir süre sonra 2020 yılının ilk ayından itibaren her an satışa sunulması ve aktif olarak bazı ülkelerde yeni faaliyete geçmesi muhtemel. Kripto para birimlerinin değerinin düştüğü son zamanlarda ödeme aracı olarak sabit değeri olan kripto paralar ilgi çekiyor.

Libra bugün insanların çok güvenemediği bir kripto para projesi. Bu güven sorununun arkasında yatan neden ise ABD merkezli dünyanın en büyük sosyal medya sitesi olan Facebook’un sürekli adının veri skandallarına karışması ve bu skandallardan her zaman sadece ceza ödeyerek çıkması ancak hep kazanan tarafın Facebook olmasından kaynaklanıyor.

Facebook ceza ve para ödeyerek bir şekilde işin içinden çıksa da kullanıcıların ele geçirilmiş verileri bir şekilde başkalarında kalıyor. Veri hırsızlığı adı altında birçok sorun yaşanırken, Libra satın alanların verileri ve hesaplarının güvenli kalıp kalmayacağı hakkında birçok soru işareti var. Bu da Libra’nın güvenliği konusunda yatırımcılara bazı soru işaretleri oluşmasına ve bu soru işaretlerinin bir şekilde yanıtsız kalmasına neden oluyor ve şimdiden tepki görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu