Blockchain

Malezyalı Şirket: İslami Hayır Kurumları İçin Blockchain Çözümü Geliştiriyoruz

İslami hayır kurumlarına özel!

Malezya merkezli IBF Net, blockchain çözümlerini geliştirmeye devam ettiklerini ve bu dönemde İslami hayır kurumları için özel olarak yeni zincir teknolojisi ürünleri geliştirmeye devam ettiklerini belirtti. İslami hayır kurumlarında blockchain çözümlerinin pek fazla kullanılmadığına vurgu yapan şirket yöneticileri, “bu konuda çözümler üretmek, bu kurumların daha fazla kayıtlı sonuçlar elde edebilmesi için ürünler geliştirmek istiyoruz” dedi.

Bir süredir özellikle de son dönemde blockchain ürünlerinin geliştirilme hızında corona virüsüne dayanan sebepler nedeniyle çok ciddi yavaşlama mevcut olduğu biliniyor. Sektörün bazı konularda çok zorda olduğu bildirilirken, özellikle de son dönemde yeni ürünlerle ilgili yeni haberler gelmesi sevindirici olaylar arasında yer alıyor.

Şirketin nasıl ürün geliştireceği ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu