blank
AltcoinHaberler

Mercedes Benz Şirketi Kripto Para Çıkarıyor: MobiCoins

Alman otomobil üretici devi Mercedes Benz- MWC 2018’de tanıttığı MobiCoins kripto para projesi üzerinde hızla ilerleme kaydediyor. Daimler Grup, bildiğimiz gibi bu şirketin arkasında ki resmi holding olarak dikkatleri çekiyor. Para piyasalarında yer almak için en ideal fikirlerden birisi de sanıyoruz ki kripto paralar oldu.

Mercedes Benz, Şubat ayında gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018) kapsamında yeni kripto para projesini tanıttı. İlk aşamada kendi müşterilerine sunarak başlayacak olan şirket, zaman içerisinde pazara resmen girme hedefinde. Tabi ki bu süreç biraz daha uzun zamana yayılabilir.

Blockchain Teknolojisi ile Geliştiriliyor

Bu teknoloji ile alakalı olarak tanıtım lansmanı esnasında birçok farklı detay verilmişti. Blockchain altyapısı ile geliştirilecek olan sistem, uluslararası pazara girmeden önce müşterilere ödül olarak dağıtılmaya başlanacak. Doğru zamanda piyasaya girerek değerini katlamak isteyen MobiCoins, yeni nesil bazı özellikleri de kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Bundan önceki süreçte BMW markası da bu anlamda bir girişim yapacağını resmi olarak açıklamıştı. Yine BMW markası da Blockchain altyapısını kullanmayı hedef olarak belirledi. Üstelik iş ortağı şirket olarak da yine ortak şirketi kullanacaklar. Altyapı olarak da hemen hemen benzer seçenekleri sunacak.

IOTA denetiminde ve yönetiminde ilerleyecek olan bu girişimlerin kısa süre içerisinde büyüme göstereceği tahmin ediliyor. En güncel seçenekleri sitemizden günlük olarak takip edebileceğinizi unutmayın. MobiCoins ile alakalı en güncel haberler sitemizde olacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu