binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinMercedes Benz Şirketi Kripto Para Çıkarıyor: MobiCoins

Mercedes Benz Şirketi Kripto Para Çıkarıyor: MobiCoins

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Alman otomobil üretici devi Mercedes Benz- MWC 2018’de tanıttığı MobiCoins kripto para projesi üzerinde hızla ilerleme kaydediyor. Daimler Grup, bildiğimiz gibi bu şirketin arkasında ki resmi holding olarak dikkatleri çekiyor. Para piyasalarında yer almak için en ideal fikirlerden birisi de sanıyoruz ki kripto paralar oldu.

Mercedes Benz, Şubat ayında gerçekleştirilen Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018) kapsamında yeni kripto para projesini tanıttı. İlk aşamada kendi müşterilerine sunarak başlayacak olan şirket, zaman içerisinde pazara resmen girme hedefinde. Tabi ki bu süreç biraz daha uzun zamana yayılabilir.

Blockchain Teknolojisi ile Geliştiriliyor

Bu teknoloji ile alakalı olarak tanıtım lansmanı esnasında birçok farklı detay verilmişti. Blockchain altyapısı ile geliştirilecek olan sistem, uluslararası pazara girmeden önce müşterilere ödül olarak dağıtılmaya başlanacak. Doğru zamanda piyasaya girerek değerini katlamak isteyen MobiCoins, yeni nesil bazı özellikleri de kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor.

Bundan önceki süreçte BMW markası da bu anlamda bir girişim yapacağını resmi olarak açıklamıştı. Yine BMW markası da Blockchain altyapısını kullanmayı hedef olarak belirledi. Üstelik iş ortağı şirket olarak da yine ortak şirketi kullanacaklar. Altyapı olarak da hemen hemen benzer seçenekleri sunacak.

IOTA denetiminde ve yönetiminde ilerleyecek olan bu girişimlerin kısa süre içerisinde büyüme göstereceği tahmin ediliyor. En güncel seçenekleri sitemizden günlük olarak takip edebileceğinizi unutmayın. MobiCoins ile alakalı en güncel haberler sitemizde olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail