binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Şirketlerin Ellerindeki Bitcoin ETF Miktarını Açıkladı! İşte Detaylar

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Şirketlerin Ellerindeki Bitcoin ETF Miktarını Açıkladı! İşte Detaylar

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı Michael Saylor'a göre, 34 spot Bitcoin ETF'si toplu olarak bir milyon fazla BTC'yi elinde tutuyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MicroStrategy Yönetim Kurulu Başkanı ve önde gelen Bitcoin savunucularından Michael Saylor, Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) için önemli bir kilometre taşını açıkladı.

Michael Saylor 1 Milyondan Fazla BTC Tutan Bitcoin ETF’lerini Açıkladı

Saylor’a göre, 34 spot Bitcoin ETF’si toplu olarak bir milyon BTC’nin üzerinde, özellikle de 1.031.973 BTC’ye sahip.

Bu başarı, yatırımcıların doğrudan kripto para birimini ellerinde tutmadan Bitcoin’e erişim sağlamalarına olanak tanıyan Bitcoin ETF’lerinin artan cazibesinin altını çiziyor.

Bu ETF’lerin bir milyondan fazla BTC biriktirmesi, kripto para piyasasında önemli bir kilometre taşına işaret ediyor ve güçlü kurumsal ve perakende yatırımcı ilgisini gösteriyor.

Başarılı Bitcoin ETF’leri arasında finans devleri BlackRock ve Fidelity Investments tarafından yönetilenler de bulunuyor.

Bu fonlar kripto para piyasasındaki ağırlık merkezini Asya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne kaydırarak Wall Street’in dijital varlıkları giderek daha fazla benimsemesini yansıtıyor.

BlackRock’ın iShares Bitcoin Trust’ı, 21,4 milyar doları aşan varlıkları ile Grayscale’in 20,1 milyar dolarlık Bitcoin Trust’ını geride bırakarak dünyanın en büyük Bitcoin fonu haline geldi.

İlgili Haber  Güney Kore'den Şaşırtan NFT Kararı! Mali Düzeyleyici Kurum NFT'leri Statüsünü Değiştirdi!

Fidelity’nin Wise Origin Bitcoin Fonu ise 12,3 milyar dolarlık varlığıyla üçüncü sırada yer alıyor.

Michael Saylor’un kendi şirketi MicroStrategy, 1 Mayıs 2024 itibariyle 214.400 BTC’ye sahip olan agresif Bitcoin biriktirme stratejisiyle dikkat çekiyor.

Son haftalarda, ABD Bitcoin ETF’leri talepte bir artış gördü ve art arda 19 gün boyunca net girişler kaydetti. Yalnızca 7 Haziran’da, 11 Bitcoin ETF’si 131 milyon dolarlık giriş çekerek Bitcoin’i yeni zirvelere taşıyan ivmeye katkıda bulundu.

Bitcoin ETF’leri için bu dönüm noktası, Bitcoin’in bir yatırım varlığı olarak artan ana akım kabulünü ve benimsenmesini vurgulamakta ve kripto para piyasaları için sağlam bir geleceğin sinyalini vermektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail