Kripto HaberleriLibraMilyar Dolarlık Şirketler Libra'yı Tercih Etmek Zorunda Kalabilir

Milyar Dolarlık Şirketler Libra’yı Tercih Etmek Zorunda Kalabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Libra bir ödeme aracı olarak dünyanın birçok ülkesinde binlerce şirketin ve milyonlarca insanın kullandığı bir kripto para olacak. İnsanlar Libra konusunda henüz gerekli ve yeterli bilgiye sahip değil, şirketlerde öyle. Bitcoin konusunda bile tam olarak bilgi sahibi olmayan milyarlarca nüfus var. Bu nüfus son yıllarda kripto paraların adının daha iyi duyulması ve daha fazla sayıda insanın kripto paralar ile ilgilenmesi sonucunda yayıldı ve milyonlar artık kripto paraları bilir durumda.

Apple’dan Microsoft’a milyar dolar değerinde olan şirketler potansiyel ve daimi müşterilerinin Libra ödeme seçeneği isteklerine yanıt vermek zorunda kalabilir ve Facebook ile anlaşmak zorunda kalabilirler. Facebook, Visa ve MasterCard benzeri ödeme sağlayıcısı olarak komisyon alacak mı, alacaksa ne kadar komisyon alacak henüz bilinmiyor. İlk etapta komisyon oranlarının düşük olabileceği veya olmayabilecek olduğu gibi iddialar henüz doğrulanmış ve kabul görmüş değil.

Facebook’un kripto para sektörünü tekrar yükseltecek hamleleri sayesinde Libra’ya talep ilk saatlerinden itibaren artış gösterebilir ve insanlar Libra satın alabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları