Libra

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin: Libra İle İlgili Yöneticilerle Görüştüm!

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, Libra konusunda yöneticilerle görüştüğünü ve regülasyon nedenlerinden dolayı Libra'dan ayrıldıklarını savundu.

ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin kripto para birimi projesi stablecoin Libra hakkında basına açıklama yaparak Libra projesinden ayrılan şirketlerin regülasyon sorunları endişesi nedeniyle ayrılma kararı verdiklerini ve bundan sonrası için Libra yöneticileri ile ABD Hazine Bakanı olarak görüşmelerin devam edecek olduğunu açıkladı. Libra’nın henüz FinCEN tarafından alınan kararları yeterince karşılayabilecek durumda olmadığını gördükleri ve Libra yöneticilerinin de bu durumdan dolayı şirketlerin ayrılmasını normal karşılaması gerektiğini açıkladı.

Libra ile ilgili son dönemde çok fazla sayıda soru işareti var ve bu soru işaretleri hiçbir zaman son bulmadı. İlk çıktığından beri soru işaretleri giderilemedi ve ABD ile AB yönetimi Libra karşıtı kararlar almaya devam ettiler. Bu da Libra konusunda bazı sorunlara sebep oldu ve çok sayıda insan Libra ile ilgili olarak bu soru işaretlerinin devam etmesine de tepki gösterdi. ABD yönetiminden Libra hakkında atılacak her bir adım önem taşırken, Başkan tarafından da bankacılık lisansı önerilmiş ama bu konuda lisans alınmasının mümkün olsa bile Libra’nın çıkışına izin verilmeyebilecek olduğu iddia edilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu