Kripto HaberleriBlockchainNASA Blockchain Uzmanları Arıyor!

NASA Blockchain Uzmanları Arıyor!

Takip et

NASA kısa süre içerisinde şirkete katılacak olan blok zinciri teknolojisi uzmanları aradıklarını duyurdu. Kripto para birimi konusunda uzman olan ve blok zinciri teknolojisi konusunda uzman olan isimler aradıklarını duyuran NASA bu konuda yaptığı açıklama ile birlikte bu kişilerin NASA için önemli bir araştırma ve geliştirme ekibinde yer aldığı ve bu konuyla ilgili olan uzman kişileri bünyesine eklemek istediklerini resmi olarak açıkladı.

NASA ve diğer çok sayıda şirket kripto para ve blok zinciri teknolojileri hakkında uzman olan isimleri bünyesine katmak için çalışmalarını sürdürüyor ve çok sayıda uzman ismin bu konuda başvurular yaptığı ve çok sınırlı sayıda ismin bu şirketlerde yer edinebildiği belirtiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları