BitcoinHaberlerKripto Para

New York Belediye Başkanı Bitcoin’deki Düşüşü Alım Fırsatı Olarak Değerlendirdi!

New York belediye başkanı kripto dostu yaklaşımını devam ettiriyor.

Başkanlık seçimlerinde açık ara farkla New York’un belediye başkanı seçilen Eric Adams CNBC’nin Squawk Box programında Bitcoin’e dair açıklamalar yaptı.

Belediye başkanı seçildikten sonra ilk üç maaşını Bitcoin ile alacağını söyleyerek kripto dostu yaklaşımı ile dikkatleri üzerine çeken Adams, bu sözünü yineledi.

“Henüz ilk Bitcoin maaşımı almadım. Ancak ilk üç maaşımı Bitcoin ile alacağım.”

İlgili Haber
New York'tan Gelen Bitcoin Haberi, Neye İşaret Ediyor?

Bitcoin’de yaşanan düşüşü de değerlendiren New York Belediye Başkanı,Bazen alım yapmak için en iyi zaman düşüşlerdir. Çünkü tekrar yükseldiğinde kar edersiniz.” dedi.

Eric Adams, seçim kampanyası sürecindeki “New York’u hızla gelişen ve büyüyen kripto endüstrisinin merkezi yapma” sözünü yineleyerek şu ifadeleri kullandı.

“Blockchain teknolojisini, Bitcoin’i ve diğer tüm teknoloji biçimlerini kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. New York şehrinin bu teknolojinin merkezi olmasını istiyorum. Bu yüzden de Bitcoin olarak alacağım ilk maaşımı dört gözle bekliyorum.”

Kripto dostu belediye başkanı olarak akıllarda yer edinen Eric Adams, kripto alanında yenilikçi fikirleri ile dikkat çekmeyi başardı. Zira Adams, okullarda kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisini öğretmeyi önermenin yanı sıra, şehirdeki tüccarların Bitcoin’i kabul etmesi fikrini de sunmuştu.

İlgili Haber
New York'u Kripto Para Şehri Yapacağım Diyen Aday Belediye Başkanı Seçildi!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu