Kripto HaberleriHaberlerPetro Satoshi Nakamoto Ödülü'nü Kazanmaya Layık Görüldü

Petro Satoshi Nakamoto Ödülü’nü Kazanmaya Layık Görüldü

Takip et

Venezule merkezli kripto para birimi olan Petro Satoshi Nakamoto ödülü için Rusya’da kazanan ilan edildi ve başarısını perçinledi. Venezula Devlet Başkanı tarafından bizzat tanıtılmış bir kripto para birimi, ICO sürecinde 5 Milyar Dolar değerinde de çok ciddi bir yatırım aldığını açıklamıştı.

Geçtiğimiz günlerde ABD, Petro kripto para birimini ülkesinde yasakladı. Ancak bu yasaklama, kripto birimine olan ilgiyi çok daha fazla arttırdı. Nitekim Türkiye pazarına da girmeye hazırlanan Petro, Rusya’da çok anlamlı bir ödüle layık görüldü. Böylelikle iddiasını herkese kanıtladı.

Rusya’da Düzenlenen Satoshi Nakamoto Ödülü’ne Layık Görüldü

Bilindiği üzere Satoshi Nakamoto, dünyanın en büyük kripto birimi Bitcoin sisteminin kurucusu. Dolayısı ile kripto para sektörünün BABA’sı olarak da nitelemek yanlış olmaz. Rusya Kripto Para ve Blockchain Birliği (RACIB) tarafından düzenlenen bu ödül, sektörün prestiji olacak.

İlk ödülü Petro biriminin alması da aslında yatırımcılar için yolu ciddi anlamda açan konulardan birisi oldu. Rusya, her halinden anlaşılacağı üzere Petro birimini destekleyecek. Dolayısı ile her anlamda ulusal bir kripto para birimi olacağı aşikar. Ancak bu kadar kısa süre içerisinde böyle bir yatırım desteği almasını kimse beklemiyordu.

Venezuela’dan çıkan bu denli kapsamlı ve büyük bir proje, yakında Hard Fork iddialarını da beraberinde getirdi. Petro Gold, alternatif bir proje olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları