Haberler

Ran Neuner: Coinbase borsada halka arz edilecek, hem de yarın!

Sunucu Ran Neuner, kripto para borsası olarak bilinen ve daha önce 8 milyar dolarlık teklif gitmesine rağmen satışı istenmeyen Coinbase ile ilgili çok ciddi bir iddia ortaya attı. Ran Neuner, yarın itibari ile dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’nin halka arz edilecek olduğunu ve bu adım ile birlikte değerinin daha fazla artmasını beklediğini iddia etti.

Coinbase ile ilgili olarak bu iddianın arkasında yatan sebep ise kripto paralar konusunda dünyada en fazla tanınan kripto para borsalarından bir tanesi olmasından kaynaklı. Borsanın geçtiğimiz çeyrekte 90 milyon dolar kazanç elde etmesi ve bu kazanç oranı ile tarihi bir rekor elde etmesinden dolayı bu gücü daha şeffaf hale getirmek istediği tartışılıyor.

Ne yapılacak olduğu konusunda bilgi yok

Coinbase ise bu iddialar karşısında basına açıklama yapmadı. Yarın halka arz edilmesi durumunda sonuçlarının nasıl olacak olduğu, bu durumdan istifade daha yüksek oranlarda kazanç elde edip edemeyecek olduğu ise kısa bir süre sonra ortaya çıkacak veriler ile belli olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu