blank
BitcoinHaberler

Rekorlar Günü 17 Aralığın Sırrı Ne? Ünlü Fenomen Selcoin Bitcoin (BTC) İçin Ne Dedi ?

Böyle devam ederse 17 Aralık Bitcoin günü ilan edilecek.

Bitcoin’de yeni rekorlar geldikçe, mutlulukla birlikte tedirginlik de artıyor. Bitcoin’nin geçmişinde kötü bir 2017 örneği bulunduğunu unutmayan yatırımcılar, uzun vadede Bitcoin için umutlu olsa da, kısa vadede aşırı alım bölgesinde olan Bitcoin‘i patlamaya hazır bombaya benzetiyor.

Bitcoin’in 17 Aralık sevdası henüz bitmiş görünmüyor. 2017 yılında zamanının en yüksek seviyesini yine 17 Aralık tarihinde gören Bitcoin, bu yıl da geleneği bozmadı. 16 Aralıkta kırdığı 20.000 dolar rekorunu geçmesiyle tüm dikkatleri üzerine çeken BTC, asıl hareketini 17 Aralık’a sakladı ve günün ilk saatlerinde kendi rekorunu yeniden kırarak 21.444$ seviyesine kadar yükseldi. Bu seviyeden kısmen satış yiyen Bitcoin, 21200$’da tutundu ve haber saati itibariyle 21300$ seviyelerinden işlem görüyor.

17 Aralığın Bitcoin için önemli olduğunu daha önce paylaşmıştık.

İlgili Haber  17 Aralık Bitcoin (BTC)'nin Şanslı Günü Mü? Ünlü Yazar : "Kurumsallardan Önce Bitcoin Alın"

Başarılı tahminleri ile adından söz ettiren Selcoin, 20.000$ kırıldıktan sonra paylaştığı videoda, bu seviyelerden Bitcoin almayıp düzeltme geldikten sonra değerlendireceğini takipçileri ile paylaştı. Selcoin’in bugünkü hareket sonrası Bitcoin’in 21500$’a kadar yükselebileceği tahmini de an itibariyle gerçekleşti.

20.000$ üstünde belirli bir süre yatay hareketler yapmadan bu seviyelerin Bitcoin için pahalı olacağını söyleyen ünlü fenomen takipçilerini FOMO’ya kapılmamaları konusunda uyardı. Selcoin’in piyasalar ile paylaştığı videonun tam halini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu