binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) Balinaları Güney Kore Borsalarında Hareketlendi! Upbit'ten 30 Milyon XRP Çekildi!...

Ripple (XRP) Balinaları Güney Kore Borsalarında Hareketlendi! Upbit’ten 30 Milyon XRP Çekildi! Hazırlık Mı Yapılıyor?

Güney Kore'nin önde gelen kripto para borsası Upbit'ten yaklaşık 19 milyon dolar değerinde yaklaşık 30 milyon XRP tokeni çekildi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir kripto işlem izleme platformu olan Whale Alert, XRP piyasasında önemli bir hareket tespit etti. CoinMarketCap tarafından bildirildiği üzere, Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası olan Upbit’ten 19 milyon dolar değerinde yaklaşık 30 milyon XRP tokeni çekildi.

XRP Fiyatlarındaki Yükseliş, 30 milyon XRP Transferini Tetikledi

Para çekme işlemi, büyük XRP işlemlerini gerçekleştirme geçmişiyle bilinen “r3ow” etiketli açıklanmayan bir adrese yönlendirildi. Şu anda bu adreste yalnızca 978.122 XRP tokenı kaldı ve bu da çeşitli hedeflere hızlı bir dağılım olduğunu gösteriyor.

Borsalardan bu tür önemli çekilmeler genellikle stratejik varlık yönetimine işaret eder ve potansiyel olarak yatırımcılar arasında yükseliş eğilimini yansıtır. Tersine, borsalara doğru hareketler tipik olarak bir satış eğilimine işaret edebilir.

İlgili Haber  Bitcoin ETF'lerinden Çıkışlar Devam Ediyor! Alımlar Satışları Ne Oranda Karşılıyor! İşte Detaylar

Son günlerde %10’u aşan kazançlarla XRP fiyatında kayda değer bir yükselişe tanık olunmasına rağmen, tokenın mevcut yörüngesi küçük bir gerilemeye işaret ediyor.

Para çekme durumu önemli ölçüde değiştirmedi, ancak özellikle XRP’nin piyasadaki dalgalanmanın ortasında gösterdiği son performans göz önünde bulundurulduğunda istikrarlı kalmaya devam ediyor.

İşlem hacmindeki artış, Upbit’ten çekilme ile birleştiğinde, daha geniş piyasa dalgalanmalarının ortasında XRP’yi çevreleyen artan bir ilgi ve faaliyetin altını çiziyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail