HaberlerXRP

Ripple (XRP) Davası İşte Bu Tarihte Görülecek

SEC'in Ripple şirketine açtığı davanın tarihi belli oldu.

Son haftalarda gündeme bomba gibi düşen ve tüm piyasayı meşgul eden SEC’in Ripple şirketini dava edeceği haberi, birçok borsanın XRP’yi delist etmesine ve XRP’nin ciddi değer kaybetmesine sebep olmuştu.

Ripple’ın dava ile ilgili yaptığı açıklamadan sonra bir miktar yükseliş yaşayan XRP, balina satışları ve borsalardan gelen olumsuz haberlerden sonra tekrar gerileme yaşadı.

İlgili Haber
Son Dakika: Ripple'dan SEC Davası İle İlgili Açıklama Geldi - XRP Fiyatı Uçuşa Geçti
İlgili Haber
Balina Alarmı: Ripple (XRP) Tekrar Düşüyor! 160 Milyon XRP Nereye Taşındı?
İlgili Haber
Ripple (XRP) İçin Bir Üzücü Haber De Bittrex Borsasından Geldi!

Henüz kesinleşmemiş olsa da ortaya atılan iddialara göre SEC’in Ripple şirketine ve iki yöneticisine karşı açtığı davanın ön duruşması 22 Şubat 2021 tarihinde New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi’nde görülecek.

Ripple şirketinin “bu tüm kripto paralara yapılan bir saldırıdır” şeklinde karşı çıktığı dava 22 Şubat tarihinde görülene kadar daha birçok borsadan yasaklama haberlerini duymak mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu