AnalizHaberlerXRP

Ripple (XRP) İçin Analistler Ne Diyor? – 0.01 Dolar İçin Gün Bile Veren Var!

Ripple, tarihinin en zor dönemiyle karşı karşıya kaldı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava açılan Ripple’da işler pek yolunda gitmiyor. 1.2 milyondan daha fazla XRP yatırımcısının son 24 saat içerisinde elindeki XRP varlıkları sattığı belirtilirken, hesaplamaların toplamda 2 milyondan daha fazla kişinin XRP sattığına işaret ettiği belirtiliyor. (İncelenen cüzdan sayısına göre)

Son 5 gün içerisinde %60’ın üzerinde düşüş gösteren XRP’nin kısa süre içerisinde dava haberlerinden çok fazla etkilendiği ve bazı kurumlardan art arda gelen yasaklama haberleri ile dibe vurduğu görülüyor.

İlgili Haber
Ripple'da (XRP) Yaprak Dökümü Devam Ediyor: Kripto Para Ödeme Şirketinden Engelleme!

Analistler: Bir Daha Asla 1 Dolar Ve Üzerini Göremeyecek

Kripto paralar hakkında yorumları ile tanınan Timothy Peterson adlı analist, XRP fiyatında gelecek dönemde 10 dolar beklentisinde olan yatırımcıların bulunduğunu, bu yatırımcıların “fazla heves etmemesi” uyarısında bulunduğunu belirterek, “XRP fiyatı bir daha asla 10 dolar değil, 1 dolara bile ulaşamayacak” açıklamasında bulundu.

XRP’nin değer kaybedecek olduğunu belirten çok sayıda analistin ortak görüşü “bu hafta bitmeden tarihinin en büyük düşüşlerini görmeye devam edecek” ve bu hafta sonuna kadar 0.15 dolar seviyesinin altına düşüş olabilecek şeklinde.

0.01 Dolar Beklentisinde Yeni Gelişmeler

Kripto para yorumcularına göre ise “XRP satış hızı böyle devam edecek ve 2020 yılı sonuna dek XRP değeri 0.01 dolar seviyesine kadar düşecek.”

Bazı XRP’yi desteklediğini ve daha önce XRP sahibi olduğunu belirten yatırımcılar, “biz daha önce Ripple’a defalarca kez uyarıda bulunduk. Durmadan satış yaptılar ve asla yatırımcıları değil kendi kararlarını dikkate aldılar. Yatırımcılar olarak daha önce bizi kaybetmişlerdi, şimdi tüm şirketi kaybettiler” ifadelerini kullandı.

0.01 dolar beklentisine katılan birçok XRP yatırımcısı ve kripto para birimi analisti bulunurken, bu değere 2020 sonundan önce düşüş olup olmayacağına dair anketler bile açılmış durumda.

Özellikle dünyanın en büyük borsalarından olan Coinbase’in XRP’yi delist etme iddiaları gerçekleşirse 0.01 dolar gibi iddialar gerçek olabilir.

İlgili Haber
Söylentiler: Coinbase Ripple'ı (XRP) Delist Edecek

“Ripple Tüm Ortaklarını Kaybedebilir”

Analistler, Ripple’ın küresel boyutta ortakları olduğunu, ancak bu ortakların Ripple’a SEC’in dava açmasından sonra “güvenilir olmayan şirketler” listesine ekleme yaparak tüm ortaklığı kaldırabilecek ve bozabileceklerini açıkladı. ABD hükümetinin hedefinde olan Ripple hakkında “ABD’nin dava açtığı hangi kurum, şirket ve kişi bugüne kadar başarı elde edebilmiş?” diye yanıt veren yorumcular, “Ripple bundan sonra başarı elde etmek istese bile edemeyebilir. Büyük cezalar verilirse kapatılması gündeme gelebilir” görüşünü paylaşıyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir. İçerikte bulunan görüş ve bilgiler 3. taraflarca belirtilmiş olup Bitcoinsistemi.com’un veya içerik yazarının görüşlerini yansıtmıyor olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ayı boğa N

Durup durup görmüyorsunuz anlamadım siz de alttan topluyor musunuz nedir?


Başa dön tuşu