HaberlerXRP

Ripple’da (XRP) Yaprak Dökümü Devam Ediyor: Kripto Para Ödeme Şirketinden Engelleme!

SEC'in hedef aldığı Ripple şirketi, her geçen saat sıkışmaya devam ediyor...

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple‘a dava açacağı haberinden sonra altcoinler adeta kan ağlıyor. Haberden sonra Bitcoin tüm yatırımcılar tarafından “güvenli liman” olarak görülürken, BTC hakimiyetinin yüzde 70 seviyesi üzerine çıkması altcoinlerdeki yangının şiddetini arttırıyor.

İlgili Haber
Bitcoin Hakimiyeti Alarm Veriyor: XRP, Ethereum ve Tüm Altcoinler Kan Ağlıyor!

Ripple’a açılan davadan sonra birçok borsadan XRP delist haberleri gelirken, bazı şirketler de XRP entegrasyonlarını bir bir sonlandırmaya başladı.

İlgili Haber
Ripple'da (XRP) Deprem Sürüyor! Bitwise XRP Pozisyonunu Tasfiye Etti
İlgili Haber
Ripple (XRP) Tarihe Mi Karışacak? - 3 Borsadan XRP'yi Delist Etme Kararı!

Son olarak ise Binance, Kucoin, Huobi gibi birçok borsada kredi kartı ile kripto para alım satımını sağlayan Simplex’ten XRP’ye yasak geldi. Kararlaştırılan yasaktan sonra kullanıcılar, artık Simplex kullanarak kredi kartı ile XRP alamayacaklar.

Bu haberlerin ardından gün içerisinde 0.211 dolar seviyelerine kadar gerileyen XRP, yatırımcısına sadece 1 gün içerisinde yüzde 50’den fazla kayıp yaşattı.

XRP fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz: XRP Fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu