blank
HaberlerXRP

Ripple’da (XRP) Yaprak Dökümü Devam Ediyor: Kripto Para Ödeme Şirketinden Engelleme!

SEC'in hedef aldığı Ripple şirketi, her geçen saat sıkışmaya devam ediyor...

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple‘a dava açacağı haberinden sonra altcoinler adeta kan ağlıyor. Haberden sonra Bitcoin tüm yatırımcılar tarafından “güvenli liman” olarak görülürken, BTC hakimiyetinin yüzde 70 seviyesi üzerine çıkması altcoinlerdeki yangının şiddetini arttırıyor.

İlgili Haber  Bitcoin Hakimiyeti Alarm Veriyor: XRP, Ethereum ve Tüm Altcoinler Kan Ağlıyor!

Ripple’a açılan davadan sonra birçok borsadan XRP delist haberleri gelirken, bazı şirketler de XRP entegrasyonlarını bir bir sonlandırmaya başladı.

İlgili Haber  Ripple'da (XRP) Deprem Sürüyor! Bitwise XRP Pozisyonunu Tasfiye Etti
İlgili Haber  Ripple (XRP) Tarihe Mi Karışacak? - 3 Borsadan XRP'yi Delist Etme Kararı!

Son olarak ise Binance, Kucoin, Huobi gibi birçok borsada kredi kartı ile kripto para alım satımını sağlayan Simplex’ten XRP’ye yasak geldi. Kararlaştırılan yasaktan sonra kullanıcılar, artık Simplex kullanarak kredi kartı ile XRP alamayacaklar.

Bu haberlerin ardından gün içerisinde 0.211 dolar seviyelerine kadar gerileyen XRP, yatırımcısına sadece 1 gün içerisinde yüzde 50’den fazla kayıp yaşattı.

XRP fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz: XRP Fiyatı

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu