HaberlerKripto ParaXRP

Ripple (XRP) İddialı: “SEC Bizi Durduramaz!”

Ripple yöneticisinden iddialı açıklamalar geldi.

Daha çok SEC ile aralarındaki süren dava ile gündemde olan Ripple (XRP) şirketinin RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla, yakın tarihli bir röportajında SEC davasından Swift sistemine ve XRP’ye yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

“SEC Hedeflerimizin Önünde Sadece Bir Tümsek!”

İlk olarak SEC ile Ripple aralarındaki XRP davasına değinen Birla, davanın Ripple’ın hedeflerine giden yolda sadece bir tümsek olduğunu söyledi.

“Tüm kripto para sektörü bu davayı takip ediyor. Bu davanın sadece Ripple için değil tüm kripto sektörü için önemli olduğunu düşünüyorum.

Davanın Ripple’ı nasıl etkilediğine gelirsek benim yönetimimde bulunan RippleNet’te işler gerçekten çok iyi gidiyor ve rekor büyüme kaydediyoruz.

Biz bu işi uzun süredir yapıyoruz ve SEC davası bizim yolumuzda sadece bir tümsek bu yüzden de hedeflerimizden vazgeçmeyeceğiz.”

“Şirketler RippleNet’e Geçecek!”

Yıllar içerisinde SWIFT sisteminin yerine daha yeni bir sistem ihtiyacının ortaya çıktığını dile getiren Asheesh Birla, RippleNet’i bu ihtiyaç sonucunda kurduklarını söyledi.

“SWIFT sistemini değiştirmekten ve yerine geçmekten daha büyük hedeflerimiz var. Ayrıca RippleNet’e çok talep var ve şu anda dünya çapında 23 ülkede bulunuyoruz.

Bu bağlamda da bugünün en yenilikçi şirketlerinin SWIFT’den ayrılacağını ve kripto gibi modern teknolojileri ve RippleNet’te oluşturduğumuz şeyi kullanacaklarını düşünüyorum ve bu gerçekten büyümemize yardımcı olacak olan şey. “

“XRP ile Devam Edeceğiz!”

RippleNet’in ilk başlarda Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u (ETH) da kullanmayı denediğini söyleyen Birla, “BTC ve ETH’de transfer maliyetlerinin çok fazla olduğunu gördük. XRP’de ise maliyetler çok çok ucuz ayrıca çok daha hızlı. Bu yüzden RippleNet olarak XRP ile devam edeceğiz dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu