XRP

Ripple (XRP) Koptu Gidiyor: Beklenen Direnç Kırıldı! Sıradaki Ne?

Ripple (XRP) 0,30 dolar direncini kırarak yatırımcısına güven verdi. Sıradaki hedefler neler?

XRP şüphesiz son zamanların en çok eleştirilen kripto paraların başında geliyor. Geçtiğimiz aylarda son yılların en düşük seviyelerini gören XRP, birçok yatırımcıyı kendisine küstürmüş ve tepkilere yol açmıştı.

Bu düşüşlerin arkasındaki birinci sorumlunun Ripple şirketi olduğu yatırımcılar tarafından sıklıkla söylenirken şirket tarafından her ay yapılan XRP satışları birçok kesimin tepkisini çekiyor.

İlgili Haber  Ripple CTO'su Toplu Satışlar Hakkında Konuştu! Neden XRP Satıyorlar?

Son birkaç haftadır bu kaderi tersine çeviren XRP, adeta üzerindeki ölü toprağını atmış oldu. BTC’nin de 10.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasından sonra yaşanan FOMO etkisi ile beraber XRP önemli direnç seviyesi olan 0,30 doları da geride bıraktı. Gün içerisine 0,34 dolar seviyelerine kadar ivmelenen XRP, 24 saat içerisinde yatırımcısına yaklaşık yüzde 10 kar sağlamış oldu.

Bu hamlesinden sonra Bitcoin’de eğer sert bir düşüş gelmezse daha fazla yükseleceği düşünülen XRP için analistlerin neler beklediğini daha önceki yazımızda paylaşmıştık:

İlgili Haber  Ripple (XRP) İçin Güçlü Bir Boğa Koşusu Yakın Mı? İşte Analistlerin Görüşleri

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu