XRP

Ripple (XRP) Koptu Gidiyor: Beklenen Direnç Kırıldı! Sıradaki Ne?

Ripple (XRP) 0,30 dolar direncini kırarak yatırımcısına güven verdi. Sıradaki hedefler neler?

XRP şüphesiz son zamanların en çok eleştirilen kripto paraların başında geliyor. Geçtiğimiz aylarda son yılların en düşük seviyelerini gören XRP, birçok yatırımcıyı kendisine küstürmüş ve tepkilere yol açmıştı.

Bu düşüşlerin arkasındaki birinci sorumlunun Ripple şirketi olduğu yatırımcılar tarafından sıklıkla söylenirken şirket tarafından her ay yapılan XRP satışları birçok kesimin tepkisini çekiyor.

İlgili Haber
Ripple CTO'su Toplu Satışlar Hakkında Konuştu! Neden XRP Satıyorlar?

Son birkaç haftadır bu kaderi tersine çeviren XRP, adeta üzerindeki ölü toprağını atmış oldu. BTC’nin de 10.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmasından sonra yaşanan FOMO etkisi ile beraber XRP önemli direnç seviyesi olan 0,30 doları da geride bıraktı. Gün içerisine 0,34 dolar seviyelerine kadar ivmelenen XRP, 24 saat içerisinde yatırımcısına yaklaşık yüzde 10 kar sağlamış oldu.

Bu hamlesinden sonra Bitcoin’de eğer sert bir düşüş gelmezse daha fazla yükseleceği düşünülen XRP için analistlerin neler beklediğini daha önceki yazımızda paylaşmıştık:

İlgili Haber
Ripple (XRP) İçin Güçlü Bir Boğa Koşusu Yakın Mı? İşte Analistlerin Görüşleri
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu