Kripto HaberleriAltcoinRipple (XRP) tüm altcoinlerin önüne geçti

Ripple (XRP) tüm altcoinlerin önüne geçti

Takip et

Ripple (XRP) uzunca bir süredir sessizliğini ve sakinliğini korurken, 2 hafta önce artışların başlaması ve bu artışların kısa sürede milyonlarca dolarlık kazançlar getirmesi yatırımcıların ilgisini çekti. Yatırımcılar tüm diğer altcoinleri bıraktı ve sadece Ripple (XRP) kilitlendi. Yatırımlarını Bitcoin’den çekerek bugün itibari ile onlarca farklı insanın Ripple (XRP) yatırımı yapmaya başladığı ve bu kişilerin yaptıkları yatırımlardan kısa vadeli değil uzun vadede kazanç bekledikleri belirtiliyor.

XRP yatırımcılarının bir süredir kazandıkları olağanüstü paraları gören kişiler, yatırımlarını tekrar gözden geçirdi ve kripto para yatırımı konusunda diğer altcoinler yerine ve Bitcoin tercihi yerine XRP’yi seçmeye karar verdi.

Altcoinler arasında ”kral” seçildi

Ripple son 2 haftanın en iyi altcoini seçildi ve yatırımcıların güvenini arttırdı. Bitcoin ise 2 hafta içerisinde yaşadığı fiyat değişimleri dolayısı ile yatırımcıların güven kaybına sebep olurken, milyarlarca dolarlık piyasa değeri kaybeden kripto paralar, bu 2 haftada Ripple sayesinde tekrar güçlerine güç katarak yükselmeyi başardılar.

  • Fiyat konusunda yatırımcılar günlük durumu baz alarak hareket ediyor ve yatırımlarını bu şekilde değerlendiriyorlar.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları