Altcoin

Ripple (XRP) tüm altcoinlerin önüne geçti

Ripple (XRP) uzunca bir süredir sessizliğini ve sakinliğini korurken, 2 hafta önce artışların başlaması ve bu artışların kısa sürede milyonlarca dolarlık kazançlar getirmesi yatırımcıların ilgisini çekti. Yatırımcılar tüm diğer altcoinleri bıraktı ve sadece Ripple (XRP) kilitlendi. Yatırımlarını Bitcoin’den çekerek bugün itibari ile onlarca farklı insanın Ripple (XRP) yatırımı yapmaya başladığı ve bu kişilerin yaptıkları yatırımlardan kısa vadeli değil uzun vadede kazanç bekledikleri belirtiliyor.

XRP yatırımcılarının bir süredir kazandıkları olağanüstü paraları gören kişiler, yatırımlarını tekrar gözden geçirdi ve kripto para yatırımı konusunda diğer altcoinler yerine ve Bitcoin tercihi yerine XRP’yi seçmeye karar verdi.

Altcoinler arasında ”kral” seçildi

Ripple son 2 haftanın en iyi altcoini seçildi ve yatırımcıların güvenini arttırdı. Bitcoin ise 2 hafta içerisinde yaşadığı fiyat değişimleri dolayısı ile yatırımcıların güven kaybına sebep olurken, milyarlarca dolarlık piyasa değeri kaybeden kripto paralar, bu 2 haftada Ripple sayesinde tekrar güçlerine güç katarak yükselmeyi başardılar.

  • Fiyat konusunda yatırımcılar günlük durumu baz alarak hareket ediyor ve yatırımlarını bu şekilde değerlendiriyorlar.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu