Craig WrightHaberler

Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız!

Craig Wright'ın suçlamaları gündemde.

Craig Wright tarafından kendilerine yönelik olarak suçlamalar dolayısı ve açılan dava sonrasında kendilerini savunmak zorunda kalacak olduklarını belirten Roger Ver, kripto para sektörüne aykırı olan bir davanın açıldığını ve bu davada kendilerine yönelik olarak Craig Wright tarafından ortaya atılmış suçlamaların çok asılsız ve geçerli-doğru olmayan suçlamalar olduğu konusunda açıklama yaptı. Sert sözler ile Craig Wright’e tepki gösteren Ver, ”biz şimdi ne kadar saçma bir suçlama olursa olsun kendimizi ve şirketimizi savunmak için milyonlarca dolar harcamak zorunda kalacağız ve milyonlarca dolarlık para ile birlikte kendi zamanımızı da gereksiz bir dava sonucu harcamış olacağız” ifadelerini kullandı.

Craig Wright’ın suçlamaları yersiz

Roger, kripto para sektöründe bir kişinin geliştirdiği yazılımı beğenmediği için şikayet edilmesi ne kadar saçma ve yersiz ise aynı durumu bugün yaşadıklarını ve kendilerine açılan davada şirkete bir tebliğ gelene kadar haberleri olmadığını ve yeni haberdar olduklarını açıkladı. Bitcoin.com alan adının kapatılmasına kadar varabilecek olan bu davada, eğer Roger suçlu bulunmaz ise harcayacak olduğu milyonlarca dolarlık avukatlık masraflarının tamamını Craig Wright’e ödetme durumu yasal olarak kendi eline geçmiş olacak sadece bu süreçte itibar zedelenmesi yaşadığı ile kalacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu