Haberler

SEC Yetkilisi: Bazı Konularda Doğru Adım Atmadık

ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkilisi Heister Peirce.

ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkililerinden olan Heister Peirce, kripto para ve Blockchain teknolojisi konularında bazen yeterli adımları atmadıklarını ve yeterli adımları atmadıklarından dolayı bazı kararları vermekte geç kaldıklarını ve bunun gelecekte ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’nu etkileyebilecek olduğunu açıkladı.

ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkililerinden olan Heister Peirce, Bitcoin ETF’si hakkında bir süre önce vermiş oldukları yasal kararların doğru olmadığını, Bitcoin ETF’sini kabul etmelerinin daha iyi olabilecek olduğunu açıkladı. SEC’in Blockchain kategorisinde ise yeterli adımları atmadığını ve en kısa sürede gerekli olan adımları atması gerektiğini düşünen Peirce, yatırımcıların gelecekte yaşayacak oldukları zorlukları engellemek için son sürat çalışmalarına devam ettiğini de sözlerine ekledi ve karar verirken daha hızlı davranmaları gerektiğini açıkladı.

SEC neden geç karar veriyor?

SEC’in geç ve kendi yetkilileri tarafından eleştirilen kararlarının arkasında birçok neden bulunuyor. SEC’in kararlarının bu kadar fazla eleştirilmesinin tek sebebi geç karar vermesi değil, zaman zaman istenen kararların verilmemesinden dolayı yaşanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu