HaberlerXRP

SEC’e Rağmen Gelenek Bozulmadı! 1 Milyar XRP Aramızda Dolaşıyor!

Her şeye rağmen XRP geleneği bozulmadı.

Her ne kadar Ripple’ın başı SEC ile dertte olsa da gelenek bozulmadı. Whale Alert’in bildirimlerine göre, her ay başında gerçekleşen 1 milyar XRP kilidi açılması eylemi, yeni senede de devam ediyor.

Toplamda anlık kur ile yaklaşık 220 milyon dolara tekabül eden XRP’ler çeşitli şirketlere, piyasaya ve projelere dağıtılmak üzere cüzdandan çıkarılıyor. Bu politika Ripple için her ne kadar yeni ortaklıklar kurulmasının önünü açsa da, arz miktarını arttırdığı için XRP’nin fiyatı üzerinde olumsuz etki yaşatabiliyor. Piyasadaki toplam arz bununla birlikte 1 milyar XRP daha artmış oldu. Kilidi açılan 1 milyar XRP’nin 900 milyon adedi cüzdanlara gönderildi.

Taşınan 900 milyon XRP

 

Eski ortaklardan Jed McCaleb’in emanetten çekmediği 478 milyon XRP de aynı saatlerde kendisine gönderildi.

İlgili Haber
Patron, Ripple (XRP) Satışlarını Durdurdu!

Son işlemlerle birlikte, Ripple piyasaya yaklaşık 1.3 milyar XRP sürmüş oldu. Geleneksel hale gelen bu hareketlilik, fiyatlama üzerinde olumsuz etki oluşturmadı.

XRP son 24 saatte %7 artış gösterdi ve 0.237$ seviyelerinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu