Kripto HaberleriBitcoinSilvergate CEO'su, Bitcoin ve Kripto Para Piyasasının Geleceğini Değerlendirdi: Düşüş Trendinde Son...

Silvergate CEO’su, Bitcoin ve Kripto Para Piyasasının Geleceğini Değerlendirdi: Düşüş Trendinde Son Ne Zaman?

Takip et

Kripto para odaklı banka Silvergate Capital’e göre, dijital varlık endüstrisinin her köşesini vuran ayı piyasası henüz bitmedi ve önümüzdeki birkaç çeyrekte biraz daha sıkıntı yaşanabilir.

Silvergate CEO’su, Kripto Para Piyasasında “Birkaç Çeyrek Daha” Sıkıntı Çekilebileceğini Söyledi

Şirketin CEO’su ve eski TradFi bankacısı olan Alan Lane verdiği bir röportajda, kripto sektörünün önümüzdeki birkaç çeyrekte bazı borsalar ve kripto fonları için hala birkaç sorun yaşayabileceğini belirterek, “Ancak bir noktada, bunların hepsi bitecek ve sonra sadece bir sonraki katalizörün ne olduğunu bekleyeceğiz” dedi.

Ancak Lane, dijital varlıkların artan faiz oranları ve enflasyonist baskılar gibi makro trendlerle birlikte düştüğü için yatırımcıların mevcut kripto fiyat düşüşünü, küresel ekonomideki genel değişim göz önüne alındığında öncekilerle karşılaştırmaması gerektiğini söyledi.

Kripto gerilemesi göz önüne alındığında, analistler borsalardan madencilere kadar çeşitli kripto şirketleri için zayıf bir çeyrek bekliyor, ancak Silvergate’in ikinci çeyrek kazançları bu eğilimi tersine çevirdi.

İlgili Haber
Silvergate Bank, Bitcoin'in (BTC) Açık Kaynak Gelişimini Destekleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin piyasaları için bir itibari para geçiş platformu olan Silvergate Exchange Network (SEN), ikinci çeyrekte ABD doları transferlerinde geçen yıla kıyasla %34’lük bir artış kaydederken, net gelir de yıldan yıla %85 arttı.

Kripto bağlantılı birkaç finans kuruluşunun yakın zamanda yaşadığı çöküşe rağmen Lane, lending programı için Bitcoin kullanma konusunda olumlu düşünmeye devam ediyor:

“Bitcoin karşılığında borç vermekle kesinlikle hala ilgileniyoruz. Bunun şimdiye kadar yaptığımız en iyi kredilendirme olduğuna inanıyoruz ve bunu büyütmeye devam etmek istiyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları