Kripto HaberleriAltcoinTerra Classic (LUNC) İçin Yeni Bir Tehdit Ortaya Çıktı!

Terra Classic (LUNC) İçin Yeni Bir Tehdit Ortaya Çıktı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Terra Classic’in (LUNC) savunucuları sıfır komisyon sunan doğrulayıcıların sayısının artmasıyla ilgili endişelerini dile getirdiler.

Doğrulayıcılar, Terra Classic (LUNC) İçin Bir Sonraki Büyük Tehdit Olabilir

Geçen yılın Mayıs ayında toplam 60 milyar dolara mal olan Terra ekosisteminin çöküşü, kripto para sektörünün temellerindeki çatlakları ortaya çıkardı.

Bu çöküş henüz hafiflememiş olan bir yıllık finansal felaketleri tetikledi. Çökmüş Terra ekosisteminden çıkan Cosmos tabanlı ağ, çok sayıda hata ve yetersizlikle dolu olmasına rağmen, bir şekilde daha geniş kripto pazarında kendini korumayı ve sürdürmeyi başardı.

LUNC’un En Büyük Sorunu

Ağın yakma mekanizması ve çeşitli yönetim önerilerine yayılan tartışmalardan sonra, ağ hala başka bir büyük engelle karşı karşıya.

Şu anda ağda hatırı sayılır sayıda doğrulayıcı mevcut olsa da, bu doğrulayıcılar arasındaki gelişim giderek endişe konusu haline gelmektedir.

İlgili Haber
Bu Altcoinin Balinası Binance'a Yüklü Bir Transfer Gerçekleştirdi!

Ağda bir doğrulayıcı düğümüne de sahip olan LUNC savunucusu Classy Crypto’ya göre, şu anda Terra Classic’i (LUNC) etkileyen en önemli sorun, sıfır komisyonla staking hizmeti veren doğrulayıcıların sayısındaki son artış.

Bu durum yüzde 0 doğrulayıcıların gücü ele aldığını ve böylelikle daha küçük olan doğrulayıcıların iflas etmesine neden olmasını sağlıyor. Bu durum da bazı kesimlerin ağdaki oy gücünü ele alabileceği sonucunu doğuruyor.

Sonuç olarak ağın sağlıklı çalışmasını engellenebileceği tahmin ediliyor.

Şu an itibariyle, LUNC fiyatı yazım sırasında 0,0001605 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları