Kripto HaberleriHaberlerTim Draper: SEC ikiye bölünmüş durumda!

Tim Draper: SEC ikiye bölünmüş durumda!

Takip et

Tim Draper, kripto para yasaları ve düzenlemeleri konusunda SEC’in bir türlü karar veremediğini ve bu karar verme zorluğunun arkasında yönetimin 2 ayrı düşünce ve karar üzerinde kararsız kaldıklarını belirtti. Washington D.C merkezli Amerikan Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile ilgili yaptığı açıklamasında ”SEC ikiye bölündü. Nasıl karar verecek oldukları üzerinde yönetim tartışıyor. Kripto para düzenlemeleri nasıl olsun, ve ne zaman gelsin?” sorularına yanıt arandığını açıkladı.

SEC kendi içerisinde bir türlü karar alamıyor. Bir karar almak üzere bir takım çalışmalar düzenleniyor ancak hala sonuca ulaşmak mümkün değil. Yatırımcılar ise SEC tarafından en kısa süre içerisinde karar verilmesi gerektiği konusunda beklentiler içerisinde. – Tim Draper

SEC istediği an karar verebilir

SEC’in bugün istemesi durumunda tüm dünyadaki kripto paralar konusunda karar verebilecek yetki dahilinde karar mekanizması olduğu hatırlatılan haberde, Tim Draper’in açıklamalarının aksine kripto para piyasasının en olumlu düzenlemeleri için çalışmalar yapılıyor olabileceği ve ayrı düşüncenin söz konusu olmadığı belirtildi. Draper’e bu bilgileri nereden aldığı soruldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları