Altcoin

Ünlü İsim Ekim Ayında Yükseliş Yaşayabilecek 8 Altcoini Sıraladı

Twitter fenomeni Johnny, yükseliş beklediği altcoinleri sıraladı.

Dün öğlen saatlerinde önemli bir eşik olan 45.000 dolara yükseldikten sonra Çin’den gelen haberlerle düşüş yaşayan BTC, 40.600 dolarlara kadar geriledi.

Piyasanın “babası” olarak tabir edilen ve tüm piyasadaki paranın yüzde 42’sinden fazlasını elinde tutan BTC, düşüş yaşamasıyla altcoinlerde de yıkıcı etkiler yaşattı.

An itibarı ile 41.000 – 43.000 arasında konsolide olan Bitcoin fiyatı, altcoinlerin de yavaş yavaş toparlanmaya başlamasını sağladı.

Çin yasaklamaları hakkında konuşan uzmanların bir çoğu Ekim yakında yükseliş beklerken, bazıları ise daha somut veriler gördükten sonra yatırım yapmayı yani beklemeyi tercih ettiklerini dile getirdi.

İlgili Haber
Analist Buğra Sukas, Çin Krizinden Sonra Bitcoin Tahminlerini Paylaştı!
İlgili Haber
Çin Yasaklamaları ve Bitcoin Rekoru Arasındaki İlişki: Tarih Tekerrür Edecek Mi?

Twitter’da 250 bin takipçisi bulunan ve tutarlı tahminleriyle ön plana çıkan Jonny (CryptoGodJohn), Ekim ayı içerisinde yükseliş beklediği coinleri açıkladı.

  • Polkadot (DOT)
  • Cosmos (ATOM)
  • REN
  • Tezos (XTZ)
  • Fantom (FTM)
  • COTI
  • FTX Token (FTT)
  • Solana (SOL)

Yükseliş yaşayacağını düşündüğü coinleri bu şekilde ifade eden Jonny, gerçekten de birçok fenomenin yükselmesini düşündüğü altcoinlere değinmiş durumda. Zira Michael van de Poppe gibi isimler de özellikle SOL, ATOM, COSMOS gibi kripto paralara dikkat çekmiş ve ilerleyen günlerde bu coinlerde bir patlama beklediğinin altını çizmişti.

Piyasa şartları şu an için iki yöne doğru da patlamaya hazır şekilde duruyor. Bu sebeple hem Bitcoin hem de altcoin yatırımı yaparken, BTC’nin hareketlerini tamamlamasını ve yönün hangi tarafa olduğunu anladıktan sonra daha güvenli bir şekilde yatırım yapılması öneriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu