Kripto HaberleriAnalizUzman Analist il Capo'dan Bitcoin ve Altcoin Öngörüleri Geldi: Önümüzdeki Dönemde Neler...

Uzman Analist il Capo’dan Bitcoin ve Altcoin Öngörüleri Geldi: Önümüzdeki Dönemde Neler Var?

Kripto para dünyasının en tanınan analistlerinden biri olan il Capo, Bitcoin ve altcoinler hakkındaki görüşlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para dünyasının en ünlü analistlerinden biri olan Il Capo of Crypto, Bitcoin (BTC) ile ilgili son güncellemesini paylaştı.

Analizinde iki grafik gösterdi: yüksek bir zaman dilimi (htf) ve daha düşük bir zaman dilimi (ltf). Htf grafiğinde, BTC’nin 28.000-30.000 dolar bölgesinden birkaç kez nasıl reddedildiğine ve bunun üzerinde hafif bir sapma yaşandığına dikkat çekti.

BTC için ana hedefinin 12 bin olduğunu ve olası mum fitillerinin 11 bin seviyesine kadar inebileceğini ifade etti. Bu seviyenin, BTC’nin bir kapitülasyon olayına maruz kalması durumunda çoğu insanın bekleyeceği seviye olan 10.000 doları ön plana çıkaracağını açıkladı.

Ltf grafiğinde, BTC’nin Aralık ayının yerel en düşük seviyesinden gelen yükseliş trendini nasıl kırdığını ve şimdi daha düşük tepe ve daha düşük diplerden oluşan yeni bir düşüş trendi oluşturduğunu savundu.

İlgili Haber
Ethereum Uzmanından İddia: "Önümüzdeki Yaz Bu Altcoinlerin Altın Çağı Olacak"

25.000 doların altında temiz bir kırılmanın düşüş teyidi olacağını ve 30.000-31.000 dolar seviyesinin geri kazanılmasının ise yükselişin devamı anlamına gelebileceğini söyledi. Ancak, bu yükseliş senaryosunun gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğunu da sözlerine ekledi.

Analist, BTC’nin yanında altcoinler hakkında da yorum yaptı. Altcoinlerin çok fazla zayıflık gösterdiğini ve bunun BTC’nin düşüş senaryosuna bir çakışma eklediğini söyledi.

Altcoinlerin kapitülasyon olayı sırasında çok daha fazla düşeceğini çünkü BTC’ye karşı grafiklerinin çok zayıf göründüğünü iddia etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay