Haberler

Venezuela’da Elektrikler Kesildi, Kripto Paralara Ulaşım Sıfırlandı!

Venezuela’da yaşanan elektrik kesintisi interneti ve enerji sistemlerini vurdu. Ülkenin %95’inden fazlasına enerji hiçbir şekilde verilemezken, 48 saattir enerji kesintisi yaşanan ülkede hastalar hayatlarını kaybetti. En az 1 hastanın hastanelerde jeneratörlerin bitmesi ve yedek jeneratör olmaması nedeniyle enerji olmadığı ve solunum cihazları, havalandırma cihazları ve sterilizasyon cihazlarının çalışmadığı için can kayıplarının artış eğiliminde olduğu açıklandı. Venezuela halkı, Juan Guaido tarafından sokağa davet edilirken, halk bugün dükkanlarının olağanüstü yağmalanması sonrasında bugüne kadar hiç sokağa çıkmazken artık beklemeyecek olduklarını açıkladı ve sokağa çıktı (ABD basını).

Kripto paralara ulaşılamıyor

Kripto para borsalarına ve çevrimiçi cüzdanlarına ulaşamayan halk ise ülkede son kesinti sonrasında sistemin tamamen felç olması nedeniyle kripto para birimi fiyatlarının ne kadar olduğunu da göremiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu