Ethereum

Vitalik Buterin: Bitcoin Cash SV’nin Durumu Bir Felaket!

Bitcoin Cash SV ekibine yeni tepki.

Ethereum kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, Twitter hesabından bazı tweetler gönderdi ve gönderdiği tweetlerinde kripto paraların yaşadığı değişimlerin normal olabilecek olduğunu, ancak tüm bu düşüşlerin sorumlusu olarak gösterilen Bitcoin Cash SV ekibinin durumunun ”tam bir felaket seviyesinde” olduğunu açıkladı. Bitcoin Cash SV ekibinin yaptıkları ve gelecekte yapacaklarından dolayı daha büyük pişmanlıklar duyabilecek olduğu uyarısında bulunan Buterin, sosyal medyada tekrar popüler gündem maddeleri arasına yerleşti.

Bitcoin Cash SV ekibinin durumu tam bir felaket. Diğerleri en azından kripto paralar ile ilgili olumlu bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ve kripto paralar hakkında yaptıkları işlemler sayesinde dikkat çekebiliyorlar. Bitcoin Cash SV ekibinin yaptıkları ise ne dikkat çekiyor, ne ilgi görüyor. – Ethereum kurucu ortaklarından Vitalik Buterin

Bu açıklamalar, kısa süre içerisinde Twitter’da birçok yatırımcı tarafından olumlu ve olumsuz yorumda bulunmaları ile Twitter’da ilgi görürken, yatırımcıların bu konuda görüşü ise Bitcoin Cash SV ekibi ve Roger Ver dolayısı ile olan fiyat düşüşlerinde aradan bu sözler ile kurtulmak isteyen isimlerden birisi en fazla değer kaybı yaşayan kripto paranın sahibi Buterin’in Ethereum’un düşüşlerini gizleme çabasından kaynaklanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu