Ethereum

Vitalik Buterin: Ethereum Bitcoin’den Daha İyi!

Ethereum kurucu ortaklarından olan Vitalik Buterin açıklama yaptı.

Ethereum kurucu ortaklarından olan Vitalik Buterin, kendi geliştiricisi olduğu kripto para biriminin Bitcoin kripto para birimine göre artısı olup, eksisi olmadığını açıkladı.

Ethereum kurucu ortaklarından olan Vitalik Buterin, Ethereum’un en güvenilir olan kripto para birimleri arasında bulunan kripto para olduğunu ve programlanabilirlik özelliğinin olması sayesinde Bitcoin’e göre bir artışının olduğunu açıkladı.

Ethereum hakkında geçmişte birçok faklı çalışma olduğunu ve geçmiş versiyonlarına göre çok daha güçlü ve daha hızlı olan bir Ethereum ile karşı karşıya olduklarını açıkladı.

Vitalik Buterin, yatırımcıların ETH satın almaya eskisine göre daha fazla dikkat ettiklerini ve eskisine nazaran ETH’nin daha iyi olduğu uyarısında bulundu. Bitcoin yerine Ethereum öneren Buterin’in bu konuda önerilerinin piyasada çok dikkate alınmadığı genel olarak bilinse de yatırımcıların eskisine göre çok daha fazla Ethereum almayı sürdürdükleri ifade ediliyor. Yatırımcıların milyarlarca doları ise bugün Bitcoin’de dururken, Ethereum’da da oldukça fazla yatırım var ve bu sayı sürekli olarak artan bir sayı. ETH’nin geleceğinin parlak olabilecek olduğı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu