XRP

XRP’ye İlgi Azalmıyor!

XRP'ye ilgi düşmüyor, piyasa hacmi yükseliyor.

XRP’nin 2. sıradan, 3. sıraya gerilemesi yatırımcılar nezdinde büyük problem olarak görülmedi. Yatırımcılarının büyük kısmı yükselecek olduğunu düşünerek ve geleceğe yönelik yatırım olarak gördükleri XRP’ye yatırım yaparken, Ethereum’un yerini alabilecek güçte olduğunu düşündükleri XRP’nin geleceğin kripto para birimi olabilecek olduğunu düşünüyorlar. Bitcoin Cash hard forkundan sonraki süreçte aniden 2. sıraya yerleşen ve 1. denemesinde kısa birkaç saatin ardından tekrar 3. sırasına geri dönen XRP, daha sonraki yükselişinde ise 2. sırada 1 aydan daha uzun süre boyunca kalarak tüm piyasadaki müdavimlerini şaşkına uğratmıştı.

Ethereum’u tercih eden ve etmeyen sayısı fazlalaşıyor

Ethereum ve XRP arasında kalsanız hangisini tercih edersiniz? Sorusuna yanıtlar genellikle Ethereum ve XRP’nin her ikisinin de tercih edilebilecek olduğu kripto paralar olduğu yönünde iken, son düşüşlerin ardından Ethereum’un tercih edilme oranlarında belirli düzeyde düşüşler var ve bu düşüşler XRP’nin piyasadaki mevcut konumunun olumlu olarak artmasını sağlayabiliyor. Bitcoin Cash ve XRP arasında kalanların tercihi ise her zaman geçerli olmasa da çoğunlukla XRP’yi tercih etmekten yana ve nedeni ”güven verici” olması olarak belirtilmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
cmc

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box