coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYatırım Fonu Pantera Capital, Beklenmedik Bir Altcoin ile Stratejik İşbirliği Yapacağını Duyurdu

Yatırım Fonu Pantera Capital, Beklenmedik Bir Altcoin ile Stratejik İşbirliği Yapacağını Duyurdu

Kripto para odaklı yatırım şirketi Pantera Capital, beklenmedik bir altcoin ile stratejik ortaklık kurduğunu duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Paylaşılan resmi blog gönderisine göre, Meric Circle (MC) kripto para odaklı yatırım fonu Pantera Capital ile stratejik bir işbirliği yaptığını duyurdu.

Ortaklık kapsamında Pantera Capital, Merit Circle’ın BEAM altcoini sahibi olacak ve şirketi işe alma, mevcut ve gelecekteki oyunlarla bağlantı kurma ve Merkeziyetsiz Otonom Organizasyon (DAO) ve oyun ekosistemi Beam’i tanıtma konularında destekleyecek.

Pantera Capital Portföy Yöneticisi Cosmo Jiang, işbirliğinden duyduğu heyecanı dile getirerek şunları söyledi:

“Giderek sosyal iletişimin birincil aracı haline gelen oyunların, yeni nesil kullanıcıları blockchain sistemine dahil etmek için önemli bir katalizör olabileceğine inanıyoruz. Oyun deneyimini yeniden tanımlamak için dijital varlık sahipliğinden yararlanan Beam protokolünü yolculuğunun bir sonraki ayağında desteklemekten heyecan duyuyoruz.”

İlgili Haber  Bloomberg Analisti, Bitcoin Spot ETF ile İlgili Son Dedikoduları ve Bu Hafta Yaşanması Beklenen Gelişmeleri Açıkladı
BEAM fiyatı gün içerisinde yaklaşık olarak %10 yükseliş gösterdi.

Resmi blog gönderisinde geliştiricilerin ifadesine göre Merit Circle, 2021’deki kuruluşundan bu yana oyun sektöründe önemli adımlar attı. Merit Circle’ın bir ürünü olan Beam, blockchain teknolojisini oyun sektörüne adapte etmeyi amaçlayan bir ağ. Merit Circle şu anda MC tokenlerini BEAM’e geçiş sürecinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail