AltcoinBitcoinCardanoHaberler

Yatırımcılar Ayı Piyasasında En Çok Bu Altcoini Tutuyor!

Ayı piyasasında yatırımcılar en çok bu altcoini tercih etti.

2022 yılına güzel bir giriş yapamayan kripto para birimleri kısa vadeli yükselişler yaşasa da bir türlü toparlanamadı.

Mayıs ayının başarında UST ve LUNA’nın yaşadığı çöküş genel olarak tüm kripto para birimlerini etkileyerek piyasada sert düşüşler yaşanmasına neden oldu.

Yaşanan ayı piyasasında yatırımcıların hangi kripto paraya yatırım yaptığının araştırılması adına London Real tarafından Twitter’da dün bir anket gerçekleştirildi.

Ankette yatırımcılara “Ayı piyasasında en çok hangi kripto parayı elinde tutuyorsunuz? “ sorusu yöneltildi.

Ankette 8.861 oyla, oy kullananların %77’si Cardano’yu (ADA) ayı piyasasında en çok elde tutulan kripto para olduğunu ortaya koydu.

Ankette sunulan seçenekler arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto paralar da yer aldı.

Sonuçlara bakacak olursak Bitcoin %11, Ethereum %5, diğer kripto para birimleri ise %7 oy aldı.

Son zamanlarda yükseliş trendinde olan Cardano, CoinMarketCap verilerine göre 6.sırada yer alıyor. ADA, yazım esnasında son 24 saatte %10,29’luk , son bir haftada ise %6,99’luk artışla ,0,6512 $ seviyesinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu