BitcoinHaberlerKripto Para

Zararda Olan Bitcoin Boğası Konuştu: BTC İlerleyen Süreçte Bu Fiyatları Görecek

Michael Saylor Bitcoin'deki düşüşü değerlendirdi.

Bitcoin (BTC) alımları ve açıklamaları ile adından sıkça söz ettiren MicroStrategy CEO’su Michael Saylor CoinMarketCap’ın devam eden “The Capital” konferansında “Bitcoin ve yatırımları” hakkında konuştu.

Konuşması sırasında Saylor’a MicroStrategy’in sahip olduğu yaklaşık 130.000 Bitcoin’den kar elde edememiş olması ve Bitcoin’in düşen fiyatından rahatsız olup olmadığı soruldu.

Bu soruya “hayır” cevabını veren Saylor 2000’li yılların başında Jeff Bezos’un Amazon’u satmasına atıf yaptı.

“Dünyanın en zengin insanlarına bakarsanız, tüccar değiller. Yani, Bill Gates, Jeff Bezos, Elon Musk, Mark Zuckerberg, Larry Page…

Yani piyasaya zaman ayırmaya çalışmak çok saçma. Bu bağlamda böyle bir tüccar zihniyetinin aptalca olduğunu düşünüyorum.

Zira Jeff Bezos veya Mark Zuckerberg yıllar içinde piyasayı zamanlamaya çalışsaydı, milyarder olmayacaklardı.”

“Bitcoin Bir Gün Milyonlarca Dolar Değerinde Olacak!”

Bitcoin’in son zamanlardaki düşüşünü de değerlendiren ünlü CEO, bir Bitcoin’in bir gün milyonlarca dolar değerinde olacağına inandığını vurguladı.

“Bir Bitcoin bir gün milyonlarca dolar değerinde olacak. Bu yüzden de anlık olarak gelişen ve halihazırda yaşanan düşüşler uzun vadeli Bitcoin stratejimizde önemli değil.

Ben Bitcoin’deki düşüşlere çok fazla dikkat etmiyorum sadece ileriye bakıyorum.”

Saylor, şirketin sahip olduğu Bitcoin’lerin değerinin 4 milyar dolar düşmesine rağmen, BTC’nin 29.000 $’a gerilemesine dikkat etmediğini de sözlerine ekledi.

Bilançosundaki Bitcoin’ler için 3,9 milyar dolar ödeyen MicroStrategy şu anda BTC’lerden 240 milyon dolar zararda. Ancak şirketin Bitcoin’leri Kasım ayında 7,8 milyar dolar değerine ulaşmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ali

Ülen çakalar verin ponziyi sadede sinci olduğunu bile miletîn parasına çıökeceksiniz

Şahin şenol

Bitcoin yukselir 41 bin 47 bin dolardan geri dusebilir

Şahin

Hoopp aile var …

Emre

BTC piyasası daha fazla kan kaybetmesin diye bu tarz haberleri pompalamaya başladılar….

Anonim

Düşsün isteyen fed olabilir o fed yardimcilari konuşunca ne oluyor


Başa dön tuşu