Kripto HaberleriLibraABD Federal Rezerv Bankası Ve 26 Merkez Bankası Libra Yöneticileri İle Masaya...

ABD Federal Rezerv Bankası Ve 26 Merkez Bankası Libra Yöneticileri İle Masaya Oturacak!

Takip et

ABD Federal Rezerv Bankası, İngiltere Merkez Bankası ve Avrupa Merkez Bankası (ECB) ve diğer 26 merkez bankası başkanı bugün kripto para birimi projesi olarak bilinen ve adı sık sık eleştiri oklarının hedefine gelen Libra hakkında Libra’nın yöneticileri ile masaya oturacak ve bilgi almak için bazı çalışmalar yapacak. Libra çalışmaları konusunda henüz neler yapıldığı ve nelerin hedeflendiği, nelere sebep olabileceği ve nasıl sorunların gündeme gelebileceği konularını ve daha birçok konuyu tartışacaklar.

Libra yöneticileri için zorlu geçmesi beklenen bugünkü toplantının aslında biraz da olsa Libra’nın kaderini belirleyecek toplantılar arasında en önemlisi olabileceği, Fransa ve Almanya’dan darbe üzerine darbe alan Libra’nın şansının bu toplantılar ile birlikte artmasının mümkün olabileceği iddia edildi.

Libra projesi hakkında ilk kez böylesi büyük çaplı bir toplantı gerçekleşirken, kripto para projeleri için de bu toplantıda yapılacak görüşmeler çok önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları