Kripto HaberleriLibraAlmanya Libra'yı Engelleyecek!

Almanya Libra’yı Engelleyecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Almanya hükümetinden yazılı bir açıklama yapılarak kripto para projesi Facebook Libra’nın engelleneceği ve Almanya’da bu projeye asla izin verilmeyeceği açıklandı. Kripto para birimi sahiplerinin kısa süre içerisinde Libra hakkında Almanya hükümet yetkililerinden bazı açıklamalar bekledikleri biliniyor ve bu konuda bazı kararlar vereceklerine dair iddialar gündemin en üst sırasında beklemeye başlamıştı. Bitcoin hakkında hiçbir engel ve yasak uygulamayan Almanya hükümeti Libra gibi projelere ise izin vermeyecek olduklarını ve asla Libra projesine geçit vermeyecekleri konusunda net açıklama yaptı ve bu kararın yasalaşması için bazı yasal düzenlemelerinde uygulanabilecek olduğunu resmi kanallardan açıkladı.

Libra için bazı yasaklar uygulanacak olsa da Almanya dışında Fransa’da Libra’ya izin vermeyecekleri ve engellenecek olduğu hakkında açıklama yaparak konuyu kapattı. Avrupa genelinde Libra’nın engellenmesi için ortak iki ülke olarak çalışmalarını sürdürecek olan Fransa ve Almanya’nın ardından Avrupa ülkelerinde kripto para projesi Facebook Libra’nın engellenmesi haberleri çok kısa süre içerisinde gündeme gelebilir kripto para haberleri arasında yer alabilir.

*Almanya ve Fransa, Facebook Libra yasağını Avrupa genelinde yayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay