Kripto HaberleriLibraAvrupa Merkez Bankası: Libra İçin Çok Görüşme Yapmalıyız!

Avrupa Merkez Bankası: Libra İçin Çok Görüşme Yapmalıyız!

Takip et

Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Benoit Coeure, Libra hakkında yeni bir açıklama yaptı. Facebook Libra hakkında bir süredir iddiaların dolaştığını ve sorunlar olduğunu ifade eden yetkili, Avrupa’nın regülatörler aracılığı ile kripto para birimimin merkezi olan Facebook yetkilileri ile sık ve sürekli olarak bazı sorulara yanıt bulabilmek için çalışmalar yapmak zorunda olduklarını açıkladı.

Regülatörler tarafından onay verilmeden asla Libra’nın hayata geçirilmesinin doğru olmayacağını ve bunun için bu süreçte kendilerinin bile karmaşık sorunlar ile karşı karşıya kalabilecek oldukları uyarısında bulundu. Bitcoin hakkında açıklama yapmayan Avrupa Merkez Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Benoit Coeure, Libra için ise ”ya çalışacak, ya da çalışmayacak” diye konuştu.

Libra’nın kripto para birimi olarak kabul edilip Avrupa ülkelerinde aktif olarak kullanılmasına izin verilmesi için toplu görüşmeler yapılacak ve Facebook yetkilisi isimlerin Libra hakkında istenen tüm bilgileri istendiğinde Avrupalı yetkililer ile paylaşması gerekecek.

Libra hakkında Facebook henüz hiçbir hükümete bilgi vermedi ve yakın zamanda bilgi verecek gibi de görünmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları