coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini ve Hardfork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Ağ Yükseltmesini ve Hardfork’unu Destekleyeceğini Açıkladı!

Kripto para borsası Binance, Klaytn (KLAY) altcoinin yaklaşmakta olan ağ yükseltmesi ve Hard Fork'unu desteklediğini duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yükseltmenin 16 Ekim 2023 tarihinde saat 04:00’te 135.456.000 blok yüksekliğinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Bu geçişi kolaylaştırmak için Binance, Klaytn ağıyla ilişkili tokenların para yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacak. Bu askıya alma işlemi 16 Ekim 2023 tarihinde yaklaşık saat 03:00’te başlayacak.

Daha da önemlisi, Klaytn ağındaki tokenların ticareti bu süre zarfında herhangi bir kesinti olmadan devam edecek.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoini Marjin İşlemlerde Listelediğini Duyurdu!

Binance, kullanıcıları adına gerekli tüm teknik gereksinimleri denetleyecek. Bu sayede, yükseltilmiş ağa sorunsuz ve güvenli bir geçiş sağlanacak.

Yükseltilmiş ağın başarılı bir şekilde uygulanmasının ardından Binance, Klaytn ağındaki tokenlar için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacak.

Bu gelişme, Klaytn blok zincirinin verimliliğini, güvenliğini ve genel performansını artırmaya yönelik önemli bir adımdır. Klaytn topluluğu, bu yükseltmelerin ağın ekosistemi üzerindeki olumlu etkisini merakla bekliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail