Kripto HaberleriEthereumBitcoin Borsası Coinbase NFT Pazarını Başlattı!

Bitcoin Borsası Coinbase NFT Pazarını Başlattı!

Takip et

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında kendi NFT pazarını başlattıklarını söyleyen ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, NFT pazarının beta sürümünü başlattığını açıkladı.

İlgili Haber
Coinbase, Ethereum Tabanlı NFT'ler İçin Yeni Platform Başlatıyor!

Coinbase NFT pazarının Beta sürümü sadece belirli müşteriler için açıldı.

Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena konu ile ilgili şunları söyledi:

“Coinbase, Coinbase NFT için beta sürümüne az sayıda kullanıcı dahil edecek.  Ayrıca bu hareket Coinbase’in NFT’leri bu platform aracılığıyla kitlelere ulaştırma çabasının bir parçasıdır.”

Ünlü borsa ilerleyen günlerde NFT pazarını herkese açmayı planladığını ve kullanıcıları kayıt sırasına göre pazara ekleyeceklerini söyledi.

Zira Coinbase Ekim ayında NFT pazarını duyurduğunda bir kullanıcı bekleme listesi açtığını duyurmuş ve bu listeye 1,5 milyondan fazla kullanıcı kayıt yaptırmıştı.

Beta sürümünü deneyimleyebilecek kullanıcılar NFT’leri satın almak ve satmak için NFT pazarında bir profil oluşturabilecekler.

NFT pazarı, Coinbase Cüzdanı ve MetaMask’ın da dahil olduğu merkezi olmayan kripto cüzdanlarının yanı sıra kart ile yapılan ödemeleri de destekleyecek.

Açıklamada, Coinbase’in sınırlı bir süre için işlem ücreti almayacağını ancak belirli bir süre sonunda piyasaya göre belirlenecek uygun ücretler alacağı belirtildi.

Coinbase’in NFT pazarının şimdilik Ethereum (ETH) tabanlı NFT’leri ve ETH ödemelerini destekleyeceğini belirten Sanchan Saxena, pazarın gelecekte diğer blok zincirlerini de entegre edeceğini söyledi.

Sexana son olarak Coinbase platformunun kripto para alım satımı için sağladığı basitlik nedeniyle NFT pazarının da kullanıcılar için tercih edilen bir yer olacakğını ifade etti.

Coinbase NFT pazarında kullanıcıların NFT ödemelerinde kredi kartı kullanmasına izin vermek için ödeme ağı Mastercard ile ortaklık kurmuştu.

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Coinbase Mastercard İle NFT Ortaklığı Kurdu!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları