Bitcoin Cash

Bitcoin Cash Hard Forkuna Tepkiler Artıyor

BCH'ye tepki gösterenlerin sayısında artış.

Bitcoin Cash hard forku dolayısı ile büyük hasar alan kripto paraların fiyatlarının düşmesi yatırımcılar üzerindeki baskının çok büyük oranda artmasına sebep oldu. Yatırımcılar kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerin sebebi olarak Bitcoin Cash hard forkunun en etkili sebep olduğunu belirtmeye başlarken, fiyat düşüşlerinin kritik oranları aştığını belirttiler.

Bitcoin Cash destekçilerinin bir kısmı da kripto paralarda ve kendi fiyatında düşüşe sebep olduğunu düşündükleri hard fork dolayısı ile Bitcoin Cash’in desteklenmemesi çağrısında bulundu. Bitcoin Cash ile ilgili ortak gruplarda art arda açıklamalar yapan yatırımcılar piyasada herkesin zarara girmesine sebep olan hard forkun tekrar etmesi halinde daha fazla düşüşe sebep olmasını engellemek için piyasadan BCH yatırımlarının satışı yapılarak çıkılmasını ve BCH ile ilgili ”oyun oynayan” ekip ve kişilere ders verilmesi gerektiğini düşündü.

”Roger Ver ve diğerlerine dersini verelim!”

Kripto para yatırımcıları Roger Ver ve diğer birkaç kişi ve kripto para analistinin hard fork olayının arkasında olan isimler olduğunu belirtti ve bu kişi-şirketleri hedef almanın yolunun en iyi ve kolay çözümünün Bitcoin Cash yatırımları yapmaktan vazgeçmek ve Bitcoin Cash yatırımlarının tamamını satarak Bitcoin veya farklı bir kripto para birimi almaları ile son bulabileceğine değindiler.

Bitcoin fiyatının olağanüstü düşmesine sebep olan hard fork, ilk önce Roger Ver tarafından piyasaya pompalanmaya başladı ve hard fork konusunda yaptığı açıklamalar, Bitcoin Cash’i desteklediklerini ve hard fork konusunda adım atacak olduklarını açıklaması ile ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde ise hard fork sonucunun kendilerinden yana olarak kazanan tarafın Bitcoin SV ekibi değil kendileri olduğunu açıklayan Roger, kripto para sektöründe yaşanan düşüşler ile ilgili olarak ise bir açıklama yapmadı. Hard fork konusunda başlatan tarafın kendileri değil SV ekibi olduğunu iddia eden ve kendilerine yönelik iddiaları kabul etmeyen ünlü isim, hash oranlarının yüksekliğinin ortada ve kendilerinden yana olduğunu söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu