Bitcoin

Bitcoin Tüm Dünyanın Gündeminde

Kripto para birimi Bitcoin'in gün içerisinde 500 doların üzerinde değer kazanması gündemin 1. sırasına oturmasına neden oldu.

ABD, Çin, Hindistan ve Türkiye’de Bitcoin ilk sıralarda kendisine konuşulacak yer bulmaya başladı. Çok sayıda kripto para yatırımcısı bu yükselişlerin ardında bir balina eylemi olduğunu ve bir anda düşüş olabileceği endişesine sahip olduklarını dile getirirken, çoğu Bitcoin yatırımcısı ise yatırımlarını artırmak içim ilk adımları attı.

Corona virüsünden dolayı verilen destek kredisini 7.000 dolarlı seviyeler üzerinden Bitcoin’e yatırdığını ifade edenler faizi çıkardıklarını ve fazlası ile kazanç elde ettiklerini belirtirken, bir grup kripto para yatırımcısı ise gün sonuna kadar 10.000 dolar beklentisinde olduklarını ifade ettiler.

Bitcoin fiyatında yaşanan yükseliş tüm dünyada konuşulmasına sebep olsa bile bu dönemde özellikle analistlerin bile beklemediği anlık bir yükseliş olması Bitcoin’i daha çok göz önüne getirdi.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyatı 9.900 Doları Gördü - 10 Bin Dolara Son 100 Dolar!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu