AnalizBitcoinEthereum

Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum Ne? Şimdi Alınır Mı?

Bitcoin'de yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’de 21 Temmuz’da başlayan yükseliş trendi fiyatı 43.000$’ın üzerinde çıkarmayı başardı.

Elon Musk’ın katıldığı “The B Word” konferansının rüzgarı arkasına aldıktan sonra toparlanan Bitcoin’de sıradaki direnç 43800$ ve 44800$ seviyesi olarak göze çarpıyor. Destek seviyemiz ise 42200$ ve 40500$ seviyeleridir.

Bitcoin’de haftalık kapanış için 43800$ takip edilmeli. Haftalık Ma20’den geçen bu seviyenin üzerinde haftalık kapanış yapıp yapamayacağımızı takip ediyor olacağız.

39.100$ ise en kritik seviyemiz .Bu seviye altında haftalık bir kapanış olması durumunda çok daha sert satışlar görebiliriz.

Bitcoin’deki yükseliş ile birlikte en büyük altcoin olan Ethereum da yeniden 3000$ sınırına geldi. Fiyat 23 Temmuz’da henüz 2000$ seviyelerindeyken balinaların Ethereum topladığını belirtmiştik.

İlgili Haber  Balinalar Ethereum (ETH) Topluyor! İşte Nedeni!

Bu %45’lik bir kar anlamına geliyor. Teknik indikatörlerin şiştiğini ve fiyatın yaklaşık 17 gündür yükseldiğini düşündüğümüzde kâr alma seviyelerine geldiğini söyleyebiliriz.

Ethereum’da destek seviyesi olarak 2850$ ve 2550$ takip edilebilir. Sıradaki direnç seviyemiz ise 3110$ seviyesi olarak dikkat çekiyor.

Tekrar hatırlatmakta fayda var. Bitcoin’de ve Ethereum’da yeni giriş için riskli bölgedeyiz. Bu seviyeler destek bölgelerinden alan yatırımcıların “kâr al” bölgeleri olarak değerlendirilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu