AnalizBitcoinEthereum

Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum Ne? Şimdi Alınır Mı?

Bitcoin'de yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin’de 21 Temmuz’da başlayan yükseliş trendi fiyatı 43.000$’ın üzerinde çıkarmayı başardı.

Elon Musk’ın katıldığı “The B Word” konferansının rüzgarı arkasına aldıktan sonra toparlanan Bitcoin’de sıradaki direnç 43800$ ve 44800$ seviyesi olarak göze çarpıyor. Destek seviyemiz ise 42200$ ve 40500$ seviyeleridir.

Bitcoin’de haftalık kapanış için 43800$ takip edilmeli. Haftalık Ma20’den geçen bu seviyenin üzerinde haftalık kapanış yapıp yapamayacağımızı takip ediyor olacağız.

39.100$ ise en kritik seviyemiz .Bu seviye altında haftalık bir kapanış olması durumunda çok daha sert satışlar görebiliriz.

Bitcoin’deki yükseliş ile birlikte en büyük altcoin olan Ethereum da yeniden 3000$ sınırına geldi. Fiyat 23 Temmuz’da henüz 2000$ seviyelerindeyken balinaların Ethereum topladığını belirtmiştik.

İlgili Haber
Balinalar Ethereum (ETH) Topluyor! İşte Nedeni!

Bu %45’lik bir kar anlamına geliyor. Teknik indikatörlerin şiştiğini ve fiyatın yaklaşık 17 gündür yükseldiğini düşündüğümüzde kâr alma seviyelerine geldiğini söyleyebiliriz.

Ethereum’da destek seviyesi olarak 2850$ ve 2550$ takip edilebilir. Sıradaki direnç seviyemiz ise 3110$ seviyesi olarak dikkat çekiyor.

Tekrar hatırlatmakta fayda var. Bitcoin’de ve Ethereum’da yeni giriş için riskli bölgedeyiz. Bu seviyeler destek bölgelerinden alan yatırımcıların “kâr al” bölgeleri olarak değerlendirilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Garip

Eyvallah işte bize böyle günlük olarak destek ve direnç belirterek BTC ve Eth nin yorum ve analiz paylaşımları lazım emeğinize sağlık


Başa dön tuşu