EthereumHaberler

Bu Altcoinden FTX’e Yüklü Giriş Oldu! Dump Sinyali Mi?

Kripto paralar haftaya yeşil başladı.

Dün akşam Bitcoin için önümüzdeki haftaya ilişkin yükseliş beklentisinin kuvvetlendiğini aktarmıştık.

Bugün Bitcoin’in yeniden 30.000$’ın üzerine çıkmasıyla Ethereum da yeniden 1900$ seviyelerine yükseldi.

Bitcoin şu sıralar 20 günlük ortalamasının üzerinden işlem görüyor. Bu aralıkta kısa vadede 29500$ seviyesini destek, 31400$ seviyelerini direnç olarak takip edeceğiz. 31400$ üzeri kapanışlar bizi 35-37.000$ bandına yükseltebilir.

Fiyattaki yükselişle birlikte yatırım şirketi Three Arrow Capital’den yeni bir Ethereum hamlesi geldi.

Borsalara Ethereum Gönderdi

Geçtiğimiz günlerde 2021’e dair yüksek Bitcoin hedefleri için özür dileyen Zhu Su’nun şirketi kısa süre önce FTX borsasına 32.000 Ethereum gönderdi.

Şirket Mayıs ayı içerisinde 42700’den fazla Ethereum’u borsalara göndermişti.

Bir altcoinin borsaya gönderilmesi satılacağı şeklinde yorumlansa da, ne zaman hangi fiyattan satılacağına dair bir kesinlik arz etmez.

Şirket Ethereum’ları hemen mi satacak yoksa önümüzdeki günlerde yaşanacak yükselişlerden yararlanmak için hazırlık mı yapıyor bilinmezken Ethereum için 1962$ seviyesinin kritik olduğu görülüyor.

Şu sıralar 20 günlük ortalamasının altında işlem gören Ethereum’da oluşan pozitif uyumsuzluk yükseliş beklentilerini kuvvetlendirirken 1962$ seviyesi üzerinde kapanışlar arayacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu