Haberler

Coinbase‘nin İdari İsmi İstifasını Sundu

Coinbase‘nin idari işlerden sorumlu üst düzey yetkilisi istifa etti.

Coinbase kripto para borsasında istifalar son zamanlarda art arda geliyor. Coinbase‘nin idari işlerden sorumlu üst düzey yetkilisi Mike Lempres, bugün farklı bir Wall Stres finans şirketi/kurumunda çalışmak üzere Coinbase’deki görevinden istifa ettiğini ve tazminat almadan görevini bıraktığını açıkladı. Coinbase içerisinde yaşanan tartışmalar ve görevden istifa eden isimlerin üst düzey pozisyonlarda bulunuyor olmalarından dolayı kontrolün aniden değişmesi yatırımcılar tarafından endişe olarak algılanmasa da şirketin itibarına zarar veriyor. Neden dolayı istifa ettikleri konusunda net açıklamalar yapmayan ve geçiştirici açıklamalarda bulunan istifasını sunan isimler hakkında Coinbase yönetimi de kesin açıklamalar yapmaktan ve sert sözlerden kaçınıyor.

Mike Lempres görevine farklı yerde devam edecek

Coinbase‘nin idari işlerden sorumlu üst düzey yetkilisi Mike Lempres, görevine farklı bir şirket&kurum bünyesinde devam edecek olduğunu ve bu görevi kendisinin bugüne kadar başarıyla icra etmesinden dolayı gurur duyduğunu açıklayarak görevini bıraktı. Coinbase’de istifaların ne zaman son bulabileceği veya maaş ödemelerinin mi az olduğu konusundaki sorular ise henüz şimdilik yanıt bulamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu