Kripto Para

CoinMarketCap güncellendi

Dünyanın en büyük kripto para takibi yapılabilecek internet siteleri arasında birinci sırada bulunan CoinMarketCap, yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte takipçilerine bugün yeni özellikler sunmaya başladığını açıkladı. Yeni API ile birlikte daha fazla özellik sunduklarını ve daha fazla insana hitap edebilecek olduğunu belirten CoinMarketCap yöneticileri bu tür yeniliklere devam edecek olduklarının mesajını verdi.

CoinMarketCap yenilenen bazı alanları ile birlikte bundan sonra daha fazla takipçisinin isteklerine yanıt verebilecek olduğu üzere açılan yeni haber sekmesinden de okuyucularına belirli haberleri İngilizce olarak sunmaya başlayacak.

Fikir sağlamak için açıldı

CoinMarketCap yöneticisi haber sekmesinin yatırımcılara kripto paralar dahil tüm kripto para piyasaları, borsaları ve analizler sunmaya başlayacak olduklarını ve amaçlarının bir fikir sunabilmek olduğunu açıkladı. Açıklamalardan hemen sonra siteye milyonlarca kişi giriş yaparken, sitenin aktif altyapısının son derece güçlü olması ve binlerce kullanıcının giriş yaptığı bir site olmasına rağmen en ufak yavaşlama olmaması beğeni kazandı.

Bazı okuyucular ise haber sekmesinin farklı dillerde de aktif olarak yayın yapması gerektiğini ifade etti.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu